Poznaj:


Oglądalność: 7776, czas 5m 41s, ocena 98, reakcje 42. w dzisiejszym filmie kilka informacji o materiałach do wznoszenia ścian nośnych. zwyklykowalskiy@gmail.com Z czego budować dom? materiały budowalne Porotherm Beton komórkowy co lepsze? ...
Z czego budować dom? Porotherm, Beton komórkowy, silikaty, keramzyt a może inne?

- Te współczynniki należy badać jako cała gotowa ściana bo ktoś powie, że keramzyt się przepuszczalny ale obłożony z zewnątrz szczelnie styropianem zapewne traci swoje uroki itp itd etc ....
- Szkoda, że nie ma nic o ceramice nadziewanej watą mineralną w Austrii i pd. niemcach jest to standard jako ściany nośne. Rozpatrując parametry dot przenikalności cieplnej i izolacji dzwięku żaden z materiałów opisanych wyżej nie powinien być oceniany jako coś bez kosztu i czasu montażu no i oczywiście koszty samych materiałów izolacyjnych. W wypadku ceramiki jednowarstwowej typu thermo (czy to Leier czy Wienerberger tego ekstra kosztu nie ma).
- Gazobeton i Keramzyt mają takie same zużycie na m2. Brak informacji o paraprzepuszczalności, a to ma największe znaczenie w kuchni czy szczególnie w łazience. Brak też informacji na temat czasu kładzenia i ilości zużytego kleju. Brak informacji na temat pomocniczych narzędzi do murowania, bo dzięki nim możemy znacznie ułatwić i przyspieszyć murowanie. Brak informacji o maksymalnej ilości warstw kładzenia, efekt pływania ścian. Jaki jest ostateczny koszt budowy? W sensie materiał + klej + praca + czas. Gdybym znał odpowiedź na wszystkie te pytania, to mógłbym dokonać odpowiedniego wyboru materiału.
- Super wreszcie ktoś porównał dwóch moich faworytów tylko pytanie który lepszy-:)
Kramzyt silikat ? Ocieplenie wata. Jak możesz podzielić się uwagami to poproszę.
Pozdrawiam.
- Dziwie się, że ludzie kładą taki nacisk na ciepły materiał, skoro i tak dochodzi warstwa ocieplenia. Lepiej postawić na wytrzymałość i akustyczność. Silikat lub cegła według mnie.
- Super nagranie. Podoba mi się :) Zapraszam też serdecznie na mój kanał z muzyką. Mam w nim kilka autorskich piosenek m.in. "Coś dobrego".
- Widzę że na wszystkich kanałach podobne etapy ;) pzdr
- witam ciekawie i fachowo pokazane... łapka w górę pozdrawiam.
- No można cos ugrać na YT...mówisz za szybko//
- Dla mnie zdecydowanie keramzyt.
- Na łb chcesz się wybić daj sobie spokój nawet pomysłu na film nie masz
- Kiedy następna część filmu o ŁB ?