Poznaj:


Oglądalność: 190682, czas 13m 47s, ocena 600, reakcje 39. ✔Czytaj więcej o materiałach na ściany: https://muratordom.pl/budowa/sciany-murowane/z-czego-budowac-sciany-zewnetrzne-material-na-sciany-dwuwarstwowe-aa-WQkN-w9ep-f87z.html ✔Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UC5u_SX-zpLVSw5Mp2zBFcTQ W dzisiejszym odcinku odwiedzamy skł ...
Z czego murować? Wizyta w składzie budowlanym - STAN SUROWY BEZ BŁĘDÓW

- 0:23 - wziĄłem
- Bardzo ważny aspekt; bezpłatny transport na budowe. Np chyba najważniejsza rzecz. WOW
- Moim zdaniem take, wąż zraszający cellfast, jak nie to nie wiem.
- Z całym szacunkiem nie ma znaczenia z czego się buduje dom. Czy materiał wchłania wilgoć, jak szybko ją oddaje. Czy jest ciepły czy nie. Ważne jest ocieplenie domu, zewnętrzna warstwa elewacji.
- https://youtu.be/tPSOA_MRA94?t=248 O wady nie spytaliście jakoś, tylko o zalety... Co z nasiąkliwością na przykład?
- NIESAMOWITE!!! Poprawia technikę budowy i obniża koszty robocizny.
https://youtu.be/8NtXOj8duX8 Na Twoim terytorium szukamy ùfirmy, z którą nawiążemy partnerstwo handlowe
- Mówi się wykończyć nie wykańczać !
- Jeżeli dwuwarstwowa ściana to na ciepło w ogóle nie ma co patrzeć, bo i tak dajemy styropian 20cm.
- Z czym powinien przyjechać?
-yyy... najlepiej z workiem pieniędzy : )
Pozdrawiam
- 50% inwestorów i tak muruje z Porothermu ze względu na najlepszy stosunek jakość/cena... :P No i kwestia dostępności - ostatnio pytałem w dwóch składach budowlanych we Wrocławiu, to spora część materiałów ma strasznie długie terminy realizacji.
- I Pan kierowca wózka właśnie traci uprawnienia ;)
- Tego filmu szukałem :)
- Jako budowlaniec z 30 letnią praktyką z zawodzie, powiem: według mnie i nowych standardów najlepszy jest "płynny styropian". Same zalety. Po pierwsze izolacja podłogi ze styrobetonu, w każdej grubości, nie osiada po czasie, jak z tradycyjnych płyt styropianowych, gdzie im grubsza izolacja tym bardziej opada pod ciężarem posadzki, jest to stały proces, rozciągnięty w czasie ale powodujący pękanie glazury w nieoczekiwanych miejscach, i problemy na połączeniu ścian i podłogi na całym obwodzie pomieszczeń. czasie. Możliwość wyrównania nierówności podłogi czy stropu bez mozolnego układania płyt styropianu różnej grubości. Mineralny charakter styrobetonu, powstrzymuje rozwój szkodliwych dla zdrowia grzybów pleśniowych, odpowiadających za występowanie syndromu chorego budynku. Pełna odporność na działanie ognia, choćby z uszkodzonych czy źle połączonych przewodów elektrycznych. Ciągłość izolacji, bez mostków charakterystycznych dla styropianu w płytach. 100% zabezpieczenie przed małymi gryzoniami i owadami. Brak konieczności zrywania podłóg po np. zalaniu mieszkania. Izolacja ze styrobetonu bezkonkurencyjnie wycisza podłogę wykorzystując swoją dużą gęstość, tłumi dźwięki. Posadzka betonowa na zwykłym styropianie rezonuje dźwięki np kroków. Bezkonkurencyjna cena : materiał na 1 mkw grubości 10 cm to tylko 6 zł (!!!!!) kiedy tradycyjna płyta styropianowa kosztuje 19 zł. I wiele wiele innych zalet. Polecam. Materiał można kupić obecnie w wielu miejscach, np. na www.granulatstyropianowy.com tu mają najlepszy, sprawdzony, robię z niego od 18 lat. Szczerze polecam.
- Za BHP łapka w górę :DD
- Czy ten klej używany do klejenia pustaków silica tzn. krzemu i piasku jest nie toksyczny?
- mozna dodac pustaki z kerazytobetonu ze styropianem w srodku oraz pustaki P+W /pioro wpust/z hexagonalnym ulozeniem wewnetrznych scianek/w PSB ich nie ma /plaster miodu /najcieplejsze i latwe w obrobce sa pustaki z suporexu ale pija wode
- Chciałbym powiedzieć ze film spoko i nie ma krzywdy... ale był 😅😂😂
- BHP . KIEROWCA POWINIEN DOSTAĆ WYPOWIEDZENIE !!!!
- Dlaczego w porównaniu nie było keramzytu?! Prosimy o uzupełnienie materiału :)
- po jakiego hu....a wlanczacie tą p....ą muzyke..........
- Wózkowy powinien być zwolniony za nieprzestrzeganie BHP (przewożenie ludzi)